יריב קדם

יריב קדם

משרד עו"ד יריב קדם מספק שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בישראל ובחו"ל בעניינים הקשורים לטכנולוגיה, אפליקציות וקניין רוחני ליזמים המקימים סטארט-אפ לאפליקציה, טכנולגיה או פעילות תעשייתית בישראל או בחו"ל, ניהול תיקי פטנטים וקניין רוחני לחברות טכנולוגיות ותעשייתיות בינוניות וגדולות, וייצוגם בבתי משפט בתחום הקניין הרוחני וייעוץ קניין רוחני וייצוג בבתי משפט בתחום הקניין הרוחני לחברות גדולות.

לינק לאתר: http://www.kedem-law.co.il

בהתאם לחוק שוויון זכויות עבור אנשים בעלי מוגבלויות, ומתוך מטרה לאפשר להם להשתלב בחברה, נחקקו תקנות נגישות הנוגעות לקשת רחבה של תחומי חיים, לרבות ערוצי תקשורת שונים. לאחרונה הצטרפו לערוצי התקשרות המונגשים גם נושאים הקשורים לאפליקציות שמספקות מידע או שירותים לציבור. אפליקציות אלו נדרשות לעמוד  בתקנות החדשות בהתאם לתקן הנגישות הישראלי...

AddThis Social Bookmark Button

ישראל היא מעצמת הייטק מובילה בעולם. חברות הייטק כמו Waze ומרקורי ועוד עשו אקזיט של מיליארדי דולרים בעוד אפליקציות ישראליות כמו ooVoo ו-Viber עדיין מכות גלים ברחבי העולם הגדול. כדי להגיע למצבם, כל אחת מהחברות שווקה בצורה שונה, נבנתה על פלטפורמה שונה ועסקה בפעילויות עסקיות שונות. אך נותר דבר אחד משותף לכל החברות הללו וזה האמצעים המשפטיים בהם נקטו בכדי להגן על עצמם ועל הסטארט אפ שלהם. במאמר הזה נדבר קצת על האמצעים הנחוצים לכל סטארט אפ.

AddThis Social Bookmark Button
הירשמו לקבלת חדשות, הטבות וטיפים בעולם היזמות. אנחנו מבטיחים לא להספים אתכם, ולא להעביר את כתובת המייל שלכם לצד שלישי

עקבו אחרינו ברשת

  • וילנסר בפייסבוק
  • וילנסר בלינקדאין
  • וילנסר בגוגל+
  • RSS feed

האמור באתר וילנסר אינו מהווה חו"ד משפטית והשימוש באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו. המידע באתר זה הינו כללי בלבד ואין להסתמך עליו.
השימוש באתר הינו בכפוף לתנאים המופיעים בתנאי השימוש באתר