אקזיט כחול לבן: CA האמריקאית רוכשת את BlazeMeter הישראלית תמורת 90 מיליון דולר

נכתב על ידי 
דרג מאמר זה
(1 הצבעה)

CA Technologies הודיעה היום על כוונתה לרכוש את בלייזמטר הישראלית. תנאי העסקה לא פורסמו, אך ההערכה היא כי הרכישה תהיה בסביבות ה-90 מיליון דולר, וצפוי שתסתיים עד סוף השנה.

מי אתם בלייזמטר?

מי אלו בלייזמטר

BlazeMeter הישראלית נוסדה ב-2011, ומחזיקה משרדים בישראל ופאלו אלטו, קליפורניה. עד היום גייסה החברה $10.5 מיליון ב-3 סבבי גיוס בהובלת קרן YL Ventures והמייסד והמנכ"ל, אלון ז'ירמונסקי. לבלייזמטר כ-3000 לקוחות ובניהם כ-300 נחשבים ללקוחות גדולים. בין הלקוחות תמצאו את Adobe, Pfizer, GAP, Atlassian ועוד רבות אחרות.

מה השירות שלכם?

BklazeMeter מספקת פלטפורמה מבוססת ענן לביצוע בדיקות הביצועים הנדרשות לאורך מחזור החיים של אפליקציה. הבדיקה מאפשרת לבחון את הביצועים באפליקציות בעלות צמיחה של 1000 משתמשים בו זמנית ועד יותר ממיליון משתמשים מבלי לבנות תשתית בדיקות מלאה.

בתכנית הבסיסית (והחינמית) שלהם, תוכלו למצוא גם בדיקה ל50 משתמשים בו זמנית, דבר שבהחלט יכול להועיל לבעלי אפליקציות קטנות יותר בתנועה, שהמפתחים בהם רוצים לבחון מתי כדאי לחליף את התשתית, וכמה היא תוכל להחזיק. וכמובן שישנם גם חבילות פרימיום בעלויות של החל מ-$99 ומעלה לאפלקיציות בעלות תנועה יותר גבוהה, של החל מ-1000 משתמשים בו זמנית.

"מפתחים ומהנדסי ביצועים רוצים לצרוך תוכנה שיא קלה לניסוי, קלה לרכישה וקלה לתחזוקה" אומר אלון ז'ירמונסקי, מייסד ומנכ"ל בלייזמטר. "השילוב של CA ובלייזמטר יאפשר לארגונים גישה לכלי בדיקה חסכוניים ומודרניים שילוו אותם בקצב השינויים המהיר שבתעשיית הטסטינג של מפתחי האג'ייל."

מי אתם CA Technologies?

"בלייזמטר שכללה את בדיקת הביצועים עם הפשטות שלה, קלות ההטמעה, וקיצור הזמן-לערך" אומר סייד איימן, נשיא וCPO של CA Technologies. "הרכישה תחזק את המיצוב שלנו כמובילים בתחום ה-agile blazemeter-and-catesting, ואת המאמצים שלנו להפוך את שוק ה-performance testing לדמוקרטיים יותר בעוד ארגונים מאיצים את מסעות ה-DevOps להניע מהירות ואיכות בדליברי של עדכוני תוכנה וחדשנות."

CA היא חברת תוכנה שמניעה שינוי עבור חברות ומאפשרת להם לתפוס הזדמנויות בשוק האפליקציות. מתכנון, לפיתוח לניהול ולאבטחה, CA עובדת עם החברות לגרום לשינוי. במובייל, ענן פרטי או משותף. החברה נסחרת לפי שווי שוק של $13.5 מיליארד ולה לא פחות מ-43 סניפים ברחבי העולם. מבנה השליטה בחברה מורכב בעיקר ממחזיקים מוסדיים כאשר המחזיקה הגדולה ביותר בחברה הוא Bank of New York Mellon Corpעם 8.92%.

 

AddThis Social Bookmark Button
הירשמו לקבלת חדשות, הטבות וטיפים בעולם היזמות. אנחנו מבטיחים לא להספים אתכם, ולא להעביר את כתובת המייל שלכם לצד שלישי

עקבו אחרינו ברשת

  • וילנסר בפייסבוק
  • וילנסר בלינקדאין
  • וילנסר בגוגל+
  • RSS feed

האמור באתר וילנסר אינו מהווה חו"ד משפטית והשימוש באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו. המידע באתר זה הינו כללי בלבד ואין להסתמך עליו.
השימוש באתר הינו בכפוף לתנאים המופיעים בתנאי השימוש באתר